Wsparcie psychologa

Tu można pisać na każdy temat.

Moderator: Moderatorzy

admin
dozorca
Posty: 17
Rejestracja: 25 sty 2011, 21:39

Wsparcie psychologa

Post autor: admin » 16 gru 2018, 21:26

Tomasz Kozłowski, psycholog zajmujący się traumą, ale również rekordzista Europy i Polski w skokach spadochronowych nawiązuje z nami stała współpracę.

To ten człowiek, który w sierpniu 2018 r. skacząc ze spadochronem w jeden dzień 100 razy, zebrał ponad pół miliona złotych, żeby kupić 100 wózków dla niepełnosprawnych dzieci. Jest jednym z niewielu polskich psychologów, którzy rozumieją sytuację takich ludzi jak my, jak nasze rodziny i bliscy.

Tomasz jest człowiekiem, który pokazuje jak pokonywać swoje wewnętrzne słabości i lęki (napisał o tym książkę “Historia tysiąca lęków”), pokazuje jak wyjść ze strefy komfortu, jak cieszyć się życiem pomimo wielu słabości.

Teraz w stałej, cyklicznej współpracy z nami, będzie odpowiadał na pytania, które możecie zamieszczać w anonimowym formularzu http://tetraplegik.com/30-artykuy/newsy ... ologa.html, gdzie pytania będziemy zbierać do końca grudnia. Pytajcie o wszystko, bez granic, bez barier, bez wstydu – czyli tak, jak wszyscy chcemy żyć. Więcej o Tomaszu Kozłowskim na jego stronie: www.tkozlowski.pl

ODPOWIEDZ