
<<<<<<< CURRENT_FILE
======= DIFF_SEP_EXPLAIN
		
>>>>>>> NEW_FILE
				
	
	
	
	Dobry Ośrodek rehabilitacyjny
Moderator: Moderatorzy
- 
				Gość
poszukuje dobrej rechabilitantki do tetraplegika  z ketrzyna lub okolic tof_slodki@op.pl
			
			
									
									
						- 
				tetra
- 
				annemarie
hej jestem tu calkiem nowa, 2 miesiace temu nie wiedzialam wogole co znaczy slowo tetraplegia
moj chlopak jest po wypadku 2 miesiace, C5 C6 C7
jest na rehabilitacji w Reptach
nie wiem jak jest w innych osrodkach ale tego nie polecam, nie jestesmy z oklic tarnowskich gor i nie stac nas byc obok niego kazdy dzien, lekarze sa jeszcze jako tacy, ale pielegniarki i reszta beznadzieja
kapiel raz na tydzien, wogole traktowanie pacjenta, ktory nie potrafi sam nic zrobic okropne, dzwoni sie na pielegniarki, mowi o umyciu jak grochem o sciane ( a z ankiet przeprowadzanych przez nich samych : zadowolenie z pielegniarek - 9pkt. na 10)
			
			
									
									
						moj chlopak jest po wypadku 2 miesiace, C5 C6 C7
jest na rehabilitacji w Reptach
nie wiem jak jest w innych osrodkach ale tego nie polecam, nie jestesmy z oklic tarnowskich gor i nie stac nas byc obok niego kazdy dzien, lekarze sa jeszcze jako tacy, ale pielegniarki i reszta beznadzieja
kapiel raz na tydzien, wogole traktowanie pacjenta, ktory nie potrafi sam nic zrobic okropne, dzwoni sie na pielegniarki, mowi o umyciu jak grochem o sciane ( a z ankiet przeprowadzanych przez nich samych : zadowolenie z pielegniarek - 9pkt. na 10)
- 
				kolo
Bonifraterski Szpital Reh!
Szpital zakonu bonifratrów w Piaskach kolo Gostynia/Leszna- wielkopolska-jest to szpital typowo rehabilitacyjny-młoda super kadra-polecam. Jesli poszpitalne skierowanie to w przeciagu miesiaca przyjmuja, a jak nie to 2 lata-ale dla takich chorych zawsze jest miejsce-musi byc!Maja str internetowa!
			
			
									
									
						- 
				lampen
Judytaaa jak sama wiesz rehabilitacja to dlugoterminowe pojęcie. Wąptie aby po dwóch dniach można było obiektywnie ocenić jakikolwiek ośrodek rehabilitacyjny (nawet umiłowany przez Ciebie Kraków). Przybyłaś do Aksonu i zobaczyłaś całkiem inne podejście do rehabilitacji, pracę w innych niż dotychczas warunkach w "przerażających" (cyt.) kolumnach. Uwierz mi że gdybyś wytrwała nieco dłużej przynajmniej po części zmieniła byś zdanie. Mówię to z własnego doświadczenia bo rehabilituję się tu już jakiś czas i nie mam zamiaru zmieniać ośrodkajudytaaa pisze:tja... chec wspolpracy i zaangazowanieAnonymous pisze:Judytka była w AKSONIE 2 (słownie: dwa) dni.judytaaa pisze:akson :/ tam nawet przesiadać cię nie nauczą bo wszystkich noszą tam robią większe kaleki z ludzi niż są! lipa straszna! bylam i ucieklam bo prawie mi wiazadla zerwali przez to ich rozciaganie na sile :/
Niestety nic samo się nie zrobi, potrzebne jest zaangażowanie chorego (praca i chęć współpracy).
A jeśli chodzi o więzadła to można wiedzieć które konkretnie?maszyny i wmawianie sobie ze sie noga cos podnosi.. spastyka + rozciaganie na chama= zgadnij czym!
2 dni i o 2 za dużo
pozdrawiam
- 
				gosia2
Wczoraj wrociłem z Aksonu i jestem bardzo zadowolony z tego pobytu. Byłem tam 3 miechy i muszę przyznać, że dużo mi pomogli. Kadra jest  spoko. Można pogadać, pośmiać się, ale swoje i tak trzeba odćwiczyć i nie ma zmiłuj. Jeżeli komuś  nie podoba się taki schemat ćwiczeń  to trudno, ale jeżeli komuś zależy i wkłada w to choć trochę serca i pracy to można tam dużo siągnąć.
			
			
									
									
						pomóżce
Witam, proszę o pomoc! Mój brat złamał kręgosłup C4, 2 dni temu Go operowano, musimy wybrać szpital rehabilitacyjny, do którego będzie przetransportowany, proszę pomóżcie. Jesteśmy z Legnicy także szukam we Wrocławiu, czytałam też o centrum rehabilitacji w Kudowie Zdrój, może ktoś mi doradzi jaki szpital wybrać, gdzie jest dobra rehabilitacja. nie wiem jak się za to zabrać, jak narazie jest załamka i trudno się pozbierać dlatego proszę Was o pomoc! Może ktoś był w szpitalu na Poświęckiej we Wrocławiu. Wiadomo, jak ważna jest rehabilitacja przy tym urazie także będę wdzięczna za wskzówki i rady.
			
			
									
									
						- 
				edytag
Hej gosia2 jestem z woj. warm-maz. i kilkakrotnie byłam na rehabilitacji w Górowie. Jeśli masz jakieś pytania chetnie odpowiem, pisz na edytag6@wp.pl 
			
			
									
									
						
 
								
								
							
			

